Kosmetické Studio Monika Titlová


Relaxační kompletní kosmetické ošetření dle typu pleti s péčí o oční okolí
+ ošetření rukou v hodnotě 250,- zdarma cca 90min.


Intenzivní hydratační kúra pro suchou pleť

Výživné ošetření suché pleti, které dodá Vaší pokožce potřebnou hydrataci, zlepšuje její elasticitu a pomáhá v boji proti tvorbě vrásek. Pleť bude viditelně omlazená, pevnější a revitalizovaná.

Ošetření je bohaté na množství vitamínů (A,E,C), které jsou mikroemulsifikované. Výtažek ze zelených španělských oliv, kyselina hyaluronová, bambucké máslo, Aloe Vera apod.

Kúra pro smíšenou pleť

Smíšená pleť se vyznačuje mastnými místy ve střední části obličeje neboli v T-zóně a normální až suchou pletí na tvářích a kolem očí.

Ošetření kombinované pleti vyrovnává a konturuje tvorbu lipidů v T-zóně, stahuje viditelné póry a dodává pleti potřebnou hydrataci a výživu. Mezi hlavní ingredience patří grapefruitový extrakt, kyselina mléčná, arnika, Aloe Vera apod.

Kúra pro citlivou pleť

Ošetření citlivé pleti zmírní její dráždivost, sníží citlivost a její případné začervenání. Zároveň dodá pokožce potřebnou rovnováhu, posílí její obranyschopnost a hloubkově ji hydratuje.

Ošetření je bohaté na Vitamíny (A,E) Panthenol, výtažek z měsíčku lékařského, který má výrazné protizánětlivé a hojivé účinky.

Kúra pro aknózní pleť

Díky svým antibakteriálním účinkům, které pleť šetrně zklidní, ošetří, nevysuší je toto ideální program pro ošetření aknózní pleti.

Speciální Purifying maska používaná během tohoto ošetření obsahuje jíl z vulkanického popelu, který obsorbuje nadbytečný maz, kyselinu glykolovou, kyselinu salicylovou, která je velkým pomocníkem při prevenci zhušťování odumřelých buněk.

Kúra pro povadlou pleť

Zpevňující ošetření s mořským elastinem je vhodné pro pleť se ztrátou pružnosti a ochabujícími konturami obličeje. Zvláčňuje a napíná pokožku, zlepšuje elasticitu a hydratuje.